ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРОВЕЛА РОБОЧУ НАРАДУ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ ПРИЧИН ЗАТЯГУВАННЯ ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ В ШАХОВО-ШАШКОВОМУ КЛУБІ

Пятница, 14 августа, 2020 18:27

Під головуванням Вікторії Москаленко відбулась щотижнева нарада задля контролю за ходом ремонтних робіт та будівництва довгобудів. Стрижневе питання порядку денного — затягування ремонтних робіт Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «обласний шахово-шашковий клуб» ім. М.В. Шелеста.

Вікторія Москаленко поцікавилась причинами, які призвели до фактично повної зупинки ремонтних робіт на об’єкті, а саме чому і досі не об’явлений тендер на завершення ремонтних робіт. Як з’ясувалось – проєктно-кошторисна документація знаходиться на експертизі. Про це повідомив начальник Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА Ілля Лукін.

Додатково відмітимо, кошти на завершення ремонтних робіт шахово-шашкового клубу були виділені ще відповідно до рішення сесії обласної ради від 12 червня 2020 року. В липні місяці був отриманий негативний експертний висновок. Фактично протягом місяця нема жодних зрушень.

Заступник голови Миколаївської ОДА Тетяна Стахевич погодилась з головою Миколаївської обласної ради — кінцевий термін, щоб здати готовий об’єкт – 20 грудня 2020 року. Вікторія Москаленко поставила термінове завдання проєктанту спільно з експертами, враховуючи наявні зауваження, усунути всі недоліки в документації.

Вікторія Москаленко наголосила на продовженні особистого щоденного контролю й зазначила, що добудова шахово-шашкового клубу – принципове питання для депутатського корпусу обласної ради сьомого скликання.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: