МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ: ПРОБЛЕМИ, ШЛЯХИ РОЗВ´ЯЗАННЯ ТА ПОДАЛЬШІ ПЕРСПЕКТИВИ

Вторник, 18 августа, 2020 19:30

З метою аналізу нинішнього стану справ та вивчення перспектив подальшого функціонування окремих некомерційних підприємств системи охорони здоров’я спільної власності сіл, селищ, міст Миколаївської області було створено робочу групу для розв`язання проблем Комунального підприємства «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської обласної ради.

До порядку денного було включено питання щодо наявного стану справ та вивчення перспектив роботи госпіталю. До робочої групи увійшли перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації, керівництво госпіталю, юрисконсульт. Також до роботи в групі долучились активісти-ветерани та члени Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
В.о. начальника КНП «МОКГВВ» Олена Кузьміна розповіла, що для ефективної роботи закладу постало питання проведення реструктуризації госпіталю, а саме: приведення у відповідність ліжкового фонду та штатної чисельності співробітників згідно з умовами нового фінансування, відкриття сучасного реабілітаційного відділення на 50 ліжок, що надасть можливість укласти 2 додаткових договори НСЗУ.

Активісти висловили своє занепокоєння щодо наявності медикаментів та недостатнього фінансування заробітної платні медичним працівникам госпіталю.
Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксана Черненко, надала роз’яснення щодо коштів, строків та подальших перспектив.
За словами першого заступника голови Миколаївської обласної ради, депутата Тахіра Садрідінова, необхідно у найкоротші строки підготувати необхідні документи для підписання максимальної кількісті договорів із НСЗУ.

«Договір підписується раз на рік. Якщо ми зараз не встигнемо підготувати документи, то наступного року залишимось без фінансування, робочих місць, необхідних лабораторій, медикаментів для лікування та профілактики», — акцентував Тахір Шамсідінович.
У ході засідання робочої групи було прийнято рішення внести правки до документів, зазначити необхідне медичне обладнання для ефективної роботи госпіталю, урахувати побажання від активістів-ветеранів та на наступній зустрічі, наприкінці місяця, представити реальні цифри, шляхи розв'язання проблем та подальші перспективи.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: