ЗВЕРНЕННЯ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ

Суббота, 29 августа, 2020 18:36

Не знає меж відвага і хоробрість українських воїнів…

Сьогодні в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави ми ще раз віддаємо шану Героям, які заради нашого миру, заради нашої безпеки й заради України віддали свої серця..

Так, матері, дружини, діти ніколи не дочекаються повернення Героїв додому, але там — на небі, вони продовжують любити свої сім’ї й оберігати нас з Вами.

Чи могли зробити полеглі у війні хлопці більше, аніж вони зробили? Ні. Щоденна боротьба з російським агресором, щоденні випробовування меж власних можливостей. І, нажаль, смерть.. Героїчна і відважна.

А чи можемо ми з Вами зробити для Героїв щось більше? Так, ми можемо підтримувати і допомагати сім’їзагиблих воїнів.

Україна не поверне своїх синів, а ми з Вами ніколи вже не подякуємо їм за наш мир. Але я завжди намагаюсь підтримувати сім’ї Героїв.

В апараті обласної ради працює мій радник з питань учасників АТО/ООС, членів родин, матерів і дружин загиблих воїнів Вікторія Матієнко.

Ми єдині в Україні, хто має унікальний досвід запровадження регіональної програми оздоровлення цієї категорії населення й цього року вона була також виконана.

На виконання програми виділяються кошти з обласного бюджету.
Я переконана, що підтримка сімей загиблих Героїв, ветеранів та їх родин триватиме й надалі!

Вічна пам’ять і слава…Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги:

Статистика

[covid-data]