ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ АТО/ООС, ЧЛЕНІВ РОДИН ЗАГИБЛИХ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВЛАДИ

Суббота, 29 августа, 2020 18:39

У суботу, 29 серпня, відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. З цієї нагоди у театральному сквері Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбулась зустріч учасників АТОООС, членів родин загиблих з представниками влади. За неформальним спілкуванням говорили про вирішення нагальних питань родин загиблих учасників АТО/ООС, ветеранів російсько-української війни та їх близьких, реалізацію обласних Комплексних програм.

За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко до діалогу із родинами загиблих Героїв, їх матусями і дружинами, дітьми долучилася радник голови Миколаївської обласної ради з питань ветеранів АТО/ООС, матерів, дружин та дітей загиблих учасників бойових дій на сході України Вікторія Матієнко.

За безмежну материнську любов, виховання сина-патріота своєї незалежної України, щире прагнення жити у вільній демократичній і суверенній державі, активну життєву і громадську позицію Вікторія Матієнко вручила матері загиблого учасника бойових- дій на Сході України Тетяні Анатоліївні Калакун Подяку Миколаївської обласної ради.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги:

Статистика

[covid-data]