Прокуратура на захисті бюджетних коштів

Четверг, 28 июля, 2011 18:48

Органами прокуратури області  постійно вживаються заходи представницького характеру на пріоритетних напрямках прокурорської діяльності, зокрема стягнення сум до бюджету.  

Так, станом на 19.07.2011 пред’явлено позовів на загальну суму – 57,8 млн. грн., з них в бюджетній системі – 39,4 млн. грн., у сфері оподаткування – 18,8 млн грн., у сфері охорони навколишнього середовища – 11 млн. грн., у сфері земельних відносин – 7,4 млн. грн.

Прокуратурою Миколаївської області в порядку ст. 28,29 КПК України в межах кримінальної справи пред’явлено позов про стягнення  з винних осіб незаконно отриманих бюджетних коштів, виділених Миколаївською спеціалізованою школою – інтернатом №2 Миколаївської обласної ради, Управлінням у справах сім’ї та молоді Миколаївського міськвиконкому та Міністерством праці та соціальної політики України в якості оплати послуг на оздоровлення дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та лікування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Миколаївської області Наталія Порошина, вивченням матеріалів кримінальної справи установлено факт ненадання посадовими особами ТОВ Санаторій „М” дітям соціально-незабезпечених категорій послуг оздоровчого та лікувального характеру на загальну суму 4,6 млн. грн., якими шляхом зловживання своїм службовим становищем останні заволоділи, завдавши шкоду державним інтересам.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області