Міносвіти закликає ректорів вузів додержуватись вимог щодо виплат студентських стипендій

Вторник, 27 сентября, 2011 21:26

В Міністерстві освіти звернули увагу ректорів вузів на їх персональну відповідальність щодо своєчасної виплати студентських стипендій, у розмірах визначених нормативними актами

Про це йдеться у листі профільного міністерства до керівників вищих навчальних закладів I-ІV рівнів акредитації.

У листі наголошується, що до міністерства надходять звернення від студентів, представників всеукраїнських молодіжних та студентських організацій щодо затримання виплат або виплат студентських стипендій не в повному обсязі.

У зв’язку із цим в профільному відомстві зазначили, що розмір та порядок виплати студентських стипендій та їх обов’язкова індексація, визначені урядовими постановами №882 та №165.

Також увагу керівників вищих навчальних закладів акцентовано на їх персональній відповідальності за своєчасність виплати стипендій.

Як повідомлялося раніше, міністр освіти Дмитро Табачник, коментуючи основні фінансові показники освітньої галузі, що передбачені проектом бюджету України на 2012 рік, повідомив про заплановане збільшення розмірів студентських стипендій у наступному році.

За словами міністра, проектом держбюджету передбачено, що розмір стипендій у 2012 році для учнів ПТУ складатиме 297 грн на місяць (зараз — 276 грн), для студентів вузів I-II рівнів акредитації — 594 грн (зараз — 553 грн), а студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації отримуватимуть 787 грн (зараз -732 грн).

За матеріалами: Освіта.ua