У Харківському університеті повітряних сил командир відбив солдату селезінку

Вторник, 27 сентября, 2011 21:29

Військовою прокуратурою Харківського гарнізону порушена кримінальна справа проти командира, що відбив солдату селезінку. Про це повідомляє прес-центр військової прокуратури Центрального регіону України. Військова прокуратура Харківського гарнізону порушила кримінальну справу відносно командира факультету протиповітряної оборони сухопутних військ Харківського університету повітряних сил (ХУПС).

Військовою прокуратурою Харківського гарнізону Центрального регіону України за результатами перевірки додержання законодавства з питань збереження життя та здоров’я військовослужбовців Харківського університету повітряних сил, порушено кримінальну справу щодо одного з командирів факультету протиповітряної оборони сухопутних військ за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.424 КК України.

Встановлено, що під час проведення вечірньої прогулянки на плацу університету, командир виявив незадоволення нібито невиконанням одним із солдатів своїх обов’язків по військовій службі, а саме його наказу щодо заборони користуванням мобільним телефоном в строю. За це командир, перевищуючи свої службові повноваження, завдав солдату один удар кулаком у спину. Внаслідок цього той отримав підкапсульний розрив селезінки, що спричинило втрату вказаного органу, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя.