Д.Табачник: Європа підтримує освітню політику в Україні

Вторник, 27 сентября, 2011 21:34

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник вважає, що Європа підтримує освітню політику в Україні. Про це він заявив в ефірі "Шустер-Live".

"Всі кроки, які робить на сьогоднішній день українська освітня система, підтримуються Європою і визнані правильними", — сказав Д.Табачник.

Міністр також додав, що Рада Європи завершила роботу на документом "Мовна освітня політика в Україні". "Це офіційний документ Ради Європи і в ньому позитивні оцінки того, що Україна надає можливість національним меншинам вивчати рідну мову тощо", — сказав він.

При цьому Д.Табачник наголосив, що інцидент, який стався зі студенткою, яка вдарила його квітами, нікого не цікавить. "На мою думку, перш за все, хуліганство не має політичних поглядів, яким би воно не було націоналістичним, радикальним, ліворадикальним — це просто хуліганство", — сказав міністр. При цьому він додав, що, працюючи в політиці, завжди маєш бути готовим до неприємностей. "Ти пішов у політику, будь готовий до неприємності. Граєш у футбол, будь готовий, що представник іншого клубу буде не дуже делікатний на полі", — наголосив Д.Табачник.