«Наш край» – єдиний правильний вибір»: Кормишкін звернувся до виборців Миколаївщини

23 октября, 2020 15 :57

Голова партії «Наш край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін звернувся до виборців Миколаївської області напередодні місцевих виборів, які відбудуться вже у цю неділю, 25 жовтня. Він закликав у цей день кожного піти на виборчу дільницю, щоб зробити свій вибір.

Кормишкін впевнений, що партія «НАШ КРАЙ» – це єдиний правильний вибір. На його думку, ця партія – це розвиток наших громад, це майбутнє наших дітей, це люди, які працюють на результат там, де в них вірять та їх обирають.

«І це єдина партія, яка керується тут на Миколаївщині, людиною яка тут живе і працює. Я як голова політичної партії «НАШ КРАЙ» на Миколаївщині приймаю рішення разом із командою однодумців. Наша команда у Миколаївській області була і залишається сильною та спроможною на великі справи. І це не просто слова. Люди та громади, які довірились нам за цей час, наразі є успішними та сильними. Ми відкривали нові підприємства, чим забезпечували людей робочими місцями, створювали важливі для життєдіяльності інфраструктурні об’єкти. Інколи на нашому шляху ставали перешкоди – не без цього. І, на жаль, найчастіше у особі місцевої влади в лиці приїжджих до нас на Миколаївщину на заробітки людей, і які сьогодні хочуть знову до влади. Вони ставили перепони, бо бачать в нашій команді загрозу для порушення їх недобросовісних планів та дій. Вони нас бояться, вони бояться свій народ і його вибір. Тому нарешті ми повинні брати управління в свої руки, щоб зберегти наш рідний дім, нашу землю, нашу молодь», – звернувся він.

Юрій Кормишкін зауважив, що сьогодні керівники інших партій дають безплідні обіцянки та не готові витрачаючи навіть власні кошти, щоб зробити якісні зміни на краще на теренах рідного краю. Вони не чують людей, не бачать проблем, не хочуть працювати на благо людей, вони не планують тут жити, вони не планують тут виховувати дітей, тому й відношення до Миколаївщини в них споживацьке.

«Київська влада взагалі не бачить Миколаївщину та миколаївців, де вже забрали керівні центри основних інститутів, що наповнювали бюджети міста та області. Тож треба обирати не тимчасових людей до органів місцевого самоврядування, а своїх. Обирайте та довіряйте людям, які живуть поряд, та ходять тими ж вулицями що й ви. Для яких Миколаївщина – дім, а не місце для заробітку і тимчасового перебування. Командна робота «Нашого краю» за п’ять років дала суттєвий результат на місцях. Багато було зроблено не за бюджетні кошти. Адже коли той чи інший кандидат вихваляється своїми надбаннями, не забувайте, що більшість з усього зроблено не за їх власні кошти, а за кошти бюджету. За ваш рахунок. Я ж витрачаю свої гроші», – заявив голова «Нашого краю», та навів приклади, що було зроблено силами партії за останні роки.

Встановлення понтонної переправи у Снігурівській ОТГ через річку Інгулець біля сіл Павлівка і Василівка за власний рахунок; впровадження альтернативних видів опалення в комунальних закладах області. Перш за все, це школи, медичні заклади, дитячі садки.

«Калинівська ОТГ – як один з прикладів того, що тільки командно «НАШ КРАЙ» може досягти швидких і вагомих результатів. За рік в громаді було обладнано якісне опалення в садках та школах, благоустрій та освітлення вулиць, була налагоджена система водопостачання в кожному будинку. При цьому варто зауважити, що за межами громади у Єланецькому районі більше ніде централізованої подачі води немає. За моєю ініціативою у селі Калинівка у травні 2018 році було розпочато будівництво Храму Успіння Пресвятої Богородиці. І вже в листопаді 2020 року відбудеться його освячення. Нова капличка з’явилася у селі Новопетрівка Снігурівського району. А у в 2019 році завершилася робота з будівництва спортивного об’єкту за ініціативи депутатів «Нашого краю» Миколаївської облради. І це лише один приклад з багатьох, де ми направили свої сили та кошти на благо народу. Такі стадіони тепер є у Павлівці, Калинівці та Дорошовці», – розповів політик.

Ще як один з прикладів – будівництво у 2017 році у селі Константинівка сучасного перевантажувального комплексу «БВБ», який є масштабним інвестиційним проектом групи компаній ТОВ «СП «ПАЕК». Наразі «Баловнянська Виробнича База» є містоутворюючим підприємством, яке справно сплачую податки та дає людям робочі місця. Розміщення підприємства за 8 кілометрів від міста суттєво розвантажило дороги міста Миколаєва, зменшивши вантажопотік.

«Я живу за принципом, якщо ти заробив гроші на цій землі, то тут їх треба і вкладати. Тому ніколи не залишаюсь осторонь наших спільних проблем, які можна вирішити маючи фінансові можливості. І я радію, що саме такі люди сьогодні разом зі мною у команді політичної партії «НАШ КРАЙ», – підкреслив Кормишкін.

За півроку підприємство, що входить до сфери впливу бізнесмена Юрія Кормишкіна, завершило першу частину ремонту спортивної школи «Надія» для наших дітей. Сьогодні саме ця фірма розпочала відновлення КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб».

«Ми не тільки вкладаємо власні кошти у розвиток та інфраструктуру нашого краю. Ми чуємо людей та виконуємо їх потреби. Якісний приклад — траса Т-1508 «Калинівка-Снігурівка», – каже голова партії.

Він підкреслив, що партія «Наш край» знову готова стати на захист інтересів кожного жителя області.

«Ми всі втомилися. Дуже втомилися. Але нам всім потрібен цей ривок на фініші перед стартом нових якісних змін в нашій майбутній спільній історії Миколаївщини. Ми не можемо мовчки дивитися, як гине та бідніє Миколаївщина від рук непрофесіоналів та самозванців у владі. «НАШ КРАЙ» готовий стати на захист інтересів кожного жителя області. Кожен кандидат в депутати готовий направити свої знання, сили, ресурси та енергію на розвиток області та міста. На користь людей, які нам довіряють, які оберуть предстаників команди «Нашого краю» до місцевих рад, мерами та головами ОТГ», – звернувся він до виборців Миколаївської області.

Резюмуючи, Юрій Кормишкін підкреслив, що у 2015 році до місцевих рад зайшло 214 депутатів, а сьогодні їх вже 337. Таким чином, політична партія «НАШ КРАЙ» єдина, яка збереглася як бренд і команда якої зберіглася в першочерговому складі з 2015 року до сьогодні. Натомість, інші політичні сили згинули або трансформувалися в інші проекти, а люди мігрували до других партій.

«Шановні виборці! Ми можемо робити якісні зміни та брати на себе відповідальність, якщо у радах представники «Нашого краю» отримають на місцевих виборах більшість», – завершив він.