Видання «Мой город» вітає читачів з Новим роком-2021

31 декабря, 2020 23 :00

Добігає кінця 2020 рік. Мало хто сперечатиметься, що він став справжнім випробуванням на міцність не лише для Миколаєва чи України, а для всього світу. Це був рік, який зробив нашу буденність непередбачуваною, він випробовував нашу міцність ледь не кожного дня. Але ми витримали і з обережною надією дивимось у майбутнє.

Редакція інтернет-видання «Мой город» була з вами, нашими читачами, протягом кожного дня цього року. Ми намагались подавати лише перевірену інформацію швидко, коректно, якісно. Щоденні «короназвіти» наші журналісти розбавляли цікавими та актуальними новинами про життя рідного міста, області, країни і цілого Всесвіту (так-так, новини про космос нікуди не подінуться). Сподіваємось, наша робота допомагає вам у повсякденному житті.

А тепер отримайте привітання від колективу видання з Новим роком-2021!

Юлія Лук’яненко: кореспондент, редактор стрічки новин.

Юлія Лук’яненко

 

«Цей рік для когось видався дуже довгим, а для когось промайнув за кілька місяців між карантинними «канікулами». Багато хто говорить, що 2020 був непростим. Але все ж таки він нам дав шанс зупинитися і замислитися на мить, що дійсно важливо в нашому житті — це, звісно, нематеріальні речі, які не купиш за всі гроші світу, — переосмислити деякі події та життєві принципи. І вже після «перезавантаження» розпочати щось нове. Тому бажаю, щоб це нове лише приносило щастя та процвітання у 2021 році. І, звісно, міцного здоров’я!».

Ілля Городничий: кореспондент, редактор стрічки новин.

Ілля Городничий

«Бажаємо наснаги для втілення усіх цілей, які ви запланували на наступний рік. Займайтеся тим, чим хочете самі, спілкуйтеся із тими, з ким хочете і почувайтеся у комфорті, відвідуйте усі місця, які запланували на своїй мапі бажань. Будьте щасливими і мийте руки з милом».

Тетяна Пустовойтенко: ведуча студії «Мой город»

Тетяна Пустовойтенко

«Бажаю вам ніколи не опускати руки. Навіть тоді, коли здалося, що виходу немає. У вас є ВИ! А значить — це найкращий вихід! Будьмо сильними, бо ми українці!»

Денис Ільяшенко: оператор-монтажер.

Денис Ільяшенко

«Как бы это не звучало, но я вам желаю меньше читать новости и больше проводить время со своими родными и близкими. Берегите их и себя, берегите свое здоровье, ведь это самое главное».

Олена Нефедова: кореспондент, редактор стрічки новин.

Олена Нефедова

 «2020 рік ще раз всім показав, що найдорожче, що у кожного є, — це сім’я. Тож бережіть рідних та близьких. Нехай у прийдешньому році вони завжди будуть поруч, будуть здоровими та щасливими. Не бійтеся мріяти, ставити собі амбітні цілі. Любіть це життя, насолоджуйтесь кожним днем, не опускайте руки, якщо важко, і обов’язково сонце з’явиться з-за хмар».

Андрій Дерун: кореспондент, редактор стрічки новин.

Андрій Дерун

«Словами класиків: «Це був складний рік». Він і дійсно складний, навіть якось аж занадто. Та для нас, українців, усі роки складні по-своєму, ми уже до цього звикли навіть. Проте у цей передсвятковий час не хочеться згадувати погане. Краще озирніться – подивіться ліворуч, а тепер праворуч – упевнений, поряд з вами ті, кого ви любите і хто любить вас. Хіба це не найголовніше? Замість побажань на наступний рік, хочу подякувати. Медикам. Правоохоронцям. Рятувальникам. Військовим. Учителям. Продавцям. Прибиральникам. Водіям. Перукарям. Працівникам комунальних служб. Усім. Дякую за вашу роботу! Окремо звертаюся до «щасливчиків», які змушені зустрічати рік на коронавірусній самоізоляції. Не засмучуйтесь, краще загорніться в теплу ковдру, обкладіться мандаринками, увімкніть гірлянду і пориньте у казку. Люблю і обіймаю. З Новим роком, світе!»

З повагою до читачів