Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім офіційно представив своїх заступників

1 февраля, 2021 19 :21

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім представив громадськості своїх профільних заступників. Представлення відбулось в понеділок, першого лютого, передає кореспондент видання MyCity.

Так, посаду першого заступника займатиме Георгій Решетілов. Також він займатиметься питаннями агропромислового розвитку, екології та культури. Він наголосив, що на Миколаївщині планують провести агрофорум. Одним із головних завдань назвав відновлення системи зрошення.

Олександр Трайтлі залишиться на посаді заступника з гуманітарних питань. Його профіль – освіта та соціальна сфера. Нагадаємо, Трайтлі – єдиний заступник, який працював ще за часів головування Олексія Савченка, а пізніше – Олександра Стадніка.

Заступником в галузі інфраструктури, будівництва, ЖКГ та охорони здоров’я буде Ігор Кузьмін. За його словами, великий нахил ОДА буде робити на президентській програмі «Велике будівництво». Крім того, Кузьмін планує переформатувати обласне управління капітального будівництва та створити в області Центр матері та дитини.

Як уже повідомлялось раніше, заступником з питань туризму, фінансів та інвестицій стане Микола Марінов. Він, до слова, є кумом голови ОДА Віталія Кіма. Щодо пріоритетів по роботі, то Марінов планує насамперед розвивати туризм. Він нагадав, що минулого року туристична галузь принесла бюджету області всього приблизно 4 млн гривен, що навіть не 1% від усіх надходжень. Розвивати туризм планують з допомогою допомоги бізнесу. Окремо в ОДА хочуть залучати також іноземні інвестиції.

Окрім того, представили також Романа Пашнєва, Юрія Гранатурова та Світлану Ломакіну. Пашнєв займатиметься напрямком диджіталізації та цифровізації. Ломакіна нині – голова апарату департаменту ОДА. Юрія Гранатурова на представленні не було.

Роман Пашнєв

Світлана Ломакіна

Нагадаємо, раніше видання MyCity писало про те, що задекларували заступники голови Миколаївської ОДА.