Віталій Кім потрапив до ТОП-10 кращих голів ОДА, ексголова Стаднік – один з найгірших

2 февраля, 2021 17 :48

Нещодавно призначений голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім посів 9 місце серед найкращих очільників області за час президентства Володимира Зеленського. В той же час, уже ексголова адміністрації Олександр Стаднік посів 45 місце.

Про це свідчить дослідження ресурсу RegioNews.

На початку статті відмічається, що за весь президентства, Зеленський уже призначав 47 нових голів ОДА із 24 областей України, тобто в деяких областях уже змінили кілька голів.

Критерії, за якими оцінювали кандидатів:

  • не вляпуватись у різноманітні скандали (нескандальність);
  • виконувати свої ключові обіцянки, показуючи результат не лише у соціально-економічній, а й політичній площині (ефективність);
  • вести конструктивний діалог із представниками місцевих еліт, у тому числі з депутатами всіх рівнів та мерами найбільших міст (договороздатність);
  • досягати успіхів в антикорупційній боротьбі або хоча б не бути толерантними до корупції та уникати подібних підозр відносно себе і підлеглих (некорупційність).

В результаті, Віталій Кім посів 9 місце. Загалом він набрав 17 балів: за нескладність – 4, за ефективність – 3, за некорупційність – 3, за договороздатність – 4, оцінка президента – 3 бали.

Що стосується Олександра Стадніка, то у нього всього 3 бали за некорупційність.

Нагадаємо, першого лютого Віталій Кім офіційно представив своїх заступників. Хто буде з ним працювати — читайте тут.