В СБУ назвали санкції відносно телеканалів Козака «кроком у боротьбі з російською гібридною агресією»

3 февраля, 2021 17 :08

Голова Служби безпеки України Іван Баканов вважає, що закриття телеканалів «NewsOne», «ZIK» і «112 Україна» – це боротьба України проти російської гібридної агресії.

Про це повідомляють на сторінці СБУ в Фейсбук.

За словами очільника відомства, рекомендація щодо запровадження санкцій належить ВР та СБУ.

“Проти України ведеться гібридна війна, зокрема, й на інформаційному полі. Ми маємо системно їй протидіяти, аби захистити інтереси держави. Запровадження санкцій – іще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення”, — наголосив Іван Баканов.

Він додав, що рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

“Існує велика різниця між свободою слова та відвертою антиукраїнською риторикою. Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України”, — резюмував Іван Баканов.

Нагадаємо, 2 лютого Президент увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій щодо фізичної та юридичних осіб. Цим рішенням, зокрема, підтримано пропозиції щодо застосування санкцій проти Тараса Козака, який є власником названих телеканалів.