Голова ОДА Кім вважає, що у Миколаєві потрібно розвивати приватний громадський транспорт

3 февраля, 2021 18 :19

Голова Миколаївської ОДА і депутат міськради від фракції «Слуга народ» Віталій Кім вважає, що Миколаїв сьогодні не може повністю перейти від маршруток до комунального громадського транспорту у зв’язку з браком коштів. Тому зараз розвивати потрібно і приватний вид перевезень.

Про це він розповів у коментарі виданню MyCity.

«Гарно було б, якби місто мало бюджет розвитку і могло б фінансувати транспорт за власний рахунок, і виводити його на прибутковий, як це робиться у більшості міст Європи. […] Але ми зараз обмежені тим, що у нас є нині по грошам. Комунальний транспорт ми маємо міняти, при цьому ми маємо створювати умови для того, щоби приватні перевізники могли конкурувати з гарним транспортом і підвищувати рівень послуг, які вони надають. Моя думка, що потрібен приватний транспорт, але поштовх до цього має бути через комунальний», — заявив депутат.

Зазначимо, що колега Кіма – депутат від фракції «Пропозиція» Володимир Топчий – має протилежну думку. За його словами, у місті потрібно зробити так, як було 20-30 років тому, коли приватного транспорту не було взагалі.