Депутат Миколаївської міськради Мартиросов назвав свого колегу відвертим колаборантом

6 февраля, 2021 10 :08

Депутат Миколаївської міської ради від «Європейської солідарності» Станіслав Мартиросов вважає свого колегу від партії «Опозиційна платформа — За життя» Максима Невінчанного, який в новорічну ніч опублікував у себе на сторінці в Фейсбуці скріншот з привітання президента РФ Володимира Путіна, відвертим колаборантом. Про це він заявив в студії My City.

Нагадаємо, 31 грудня 2020 року депутат Невінчанний опублікував в Фейсбуці скріншот з привітання президента РФ Володимира Путіна. Такий вчинок місцевого політика не залишився без уваги. У коментарях Невінчанному коректно і не дуже нагадали про те, що Путін є президентом держави-агресора, яка окупувала український Крим, а також бере участь у війні проти України на Донбасі. Миколаївська міська рада 2 лютого на сесії засудила депутата.

Мартиросов зазначив, що Невінчанний — відвертий колаборант. Але рішення міськради про засудження дій депутата не має юридичних наслідків, поки в Україні не ухвалений закон про колабораціонізм.

«Юридичних наслідків — жодних. Поки що не ухвалений закон про колабораціонізм і поки що СБУ спить, трохи прокидається, але спить. Скажімо так: в 2014 році треба було зробити знащо менше, ніж потрапити в обмінний фонд, ніж те, що зараз робить Невінчанний. І єдиний спосіб протидіяти відкритій колаборації, а Максим Невінчанний — відвертий колаборант (я  стверджую це абсолютно відповідально), — це створення нетерпимості до нього. Я вважаю, що юридичних наслідків поки що немає, але морально-психологічні є», — сказав Мартиросов.

Зауважимо, що 2 лютого на сесії депутати Миколаївської міської ради підтримали звернення до керівництва держави з приводу необхідності розробки та прийняття закону про колабораціонізм.

Колабораціонізм – усвідомлене, добровільне та зумис­не співробітництво з ворогом у його інтересах і на шкоду своїй державі та її союзникам.