У Миколаєві вагітна жінка входила до групи осіб, яка розповсюджувала наркотики, – поліція

8 февраля, 2021 14 :50

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка та його вагітну спільницю наркодилерів. Вони розповсюджували наркотичні речовини через соцмережі. Про це пишуть на сайті поліції.

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю встановили, що 25-річна місцева мешканка отримує поштою на вигадане ім’я посилки з наркотичними засобами та психотропними речовинами, які передає своєму спільнику. А 28-річний чоловік фасує їх та збуває шляхом закладок по Миколаєву.

Сама жінка виявилася вагітною на пізньому терміні. Незважаючи на це, вона продовжувала отримати «посилки». Після її затримання правоохоронці виучили два пакети вагою приблизно 800 грамів з A-PVP та пакет вагою близько 500 грамів з амфетаміном. Жінка пояснила, що посилки вона передає своєму знайомому для подальшої реалізації.

Уже після цього поліцейські затримали 28-річного спільника та під час обшуку вилучили згортки та пакети з канабісом, (близько 400 гр), згортки з психотропною речовиною – «марками» LSD, подрібнювач для наркорослин, електроні ваги, зіп-пакети та інші речові докази. Вартість вилучених наркотичних та психотропних речовин у результаті незаконного збуту становила б понад 700 тисяч гривень. Вилучені речовини направлені для проведення експертизи.

Тепер чоловіку загрожує до 10 років за ґратами.