На Миколаївщині за капітальний ремонт мосту можуть заплатити майже 33 млн гривень

8 февраля, 2021 15 :09

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області оголосила тендер на капітальний ремонт мосту на трасі Р-55 «Одеса – Вознесенськ — Новий Буг». Загальна вартість робіт може скласти 32,7 мільйонів гривень.

Відповідний тендер опублікований на сайті держзакупівель ProZorro.

Згідно тендерної документації, роботи мають завершити до 15 листопада 2021 року. За цей час фірма-переможець зобов’язується повністю розібрати існуючий міст, і на його місці побудувати новий: встановити нові опори, покриття і облаштувати тротуарний прохід. Також облаштувати під’їзди до мосту.

Окремо в документації вказують гарантійні терміни окремих конструктивних деталей мосту. Наприклад, гарантія на нові опори та фундамент складає 100 років, на прогін – 80 років.

Відмітимо, що назву мосту в документації не вказують. Журналісти MyCity спробували уточнити місце розташування його в начальниці тендерно-договірного відділу САД, проте там також не конкретизували, де знаходиться міст. Все ж, якщо звіритися з онлайн-карами Google, мова йде про мостовий переїзд біля населеного пункту Веселиново через річку Чичиклія.