Вперше за 5 років був діалог: Сєнкевич та Кім прокоментували підписання Меморандуму про непідвищення тарифів на опалення та гарячу воду

9 февраля, 2021 16 :26

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та голова Миколаївської ОДА Віталій Кім прокоментували підписаний сьогодні Меморандум про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України. За їх словами, це велике спільне досягнення, яке допоможе жителям у скрутний час.

Про це повідомляє видання MyCity.

 «Кабінет Міністрів розробив програму, згідно якої весь опалювальний сезон 2020-2021 рр. залишаться на старих цінах. Це нам вдалося зробити завдяки співпраці з «Нафтогазом України», Кабміном та Асоціацією міст України. Вперше на моїй пам’яті, напевно за 5 років, був діалог. Текст меморандуму писався спільно Асоціацією міст України. Перша онлайн-зустріч була проведена четвертого лютого, на якій був присутній прем’єр і представник Офісу президента, де ми висловили свої побоювання, що, як завжди, цей тягар від зменшення ціни ляже на плечі місцевих громад. На що ми отримали запевнення, що все це буде компенсовано через різницю в тарифах за рахунок державного бюджету», — розповів мер.

Нагадаємо, Меморандум укладено між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали всі міські голови.

 «Це дуже важлива подія. Вона забезпечить стабільне проходження опалювального сезону до кінця року і підготовку до наступного», — додав Кім.