НАБУ розслідує закупівлі вакцин від COVID-19

10 февраля, 2021 17 :50

Національне антикорупційне бюро у лютому почало розслідування щодо закупівлі вакцин від COVID-19. Про це під час брифінгу у середу, 10 лютого, сказав заступник голови САП Максим Грищук, передає УНН.

“Без прізвищ, знову ж таки. НАБУ дійсно розпочало розслідування. Це розслідування розпочате в лютому, тобто, ми буквально кілька днів тому тільки це розпочали. Розслідується стосовно закупівлі вакцин. Без деталей, без назв, це є судова таємниця, на даний час досудового розслідування”, — сказав Максим Грищук.

Так він відповів на запитання журналіста, «чи розслідує НАБУ підозру у зловживанні службовим становищем міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, у зв’язку з нібито заблокованими ним іншими угодами про закупівлю вакцин проти коронавірусу на користь підписання угоди з “Лекхімом” про вакцину Sinovac», а також про штучне завищення вартості вакцини.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента звітували, що Україна отримала підтвердження про постачання 12 мільйонів доз вакцин від коронавирусу.

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що вакцинація від коронавірусу буде безкоштовною. 

Також Зеленський заявив, що Україна відмовилась від російської вакцини проти коронавірусу, тому що «українці — не кролики».