Пожежа «Епіцентру»: в ДАБІ говорять, що акт готовності об’єкта їм надіслали у січні, хоча сам торговий центр фактично працював з грудня 2020

11 февраля, 2021 14 :45

У державній архітектурно-будівельній інспекції України розповіли, що на момент пожежі ТЦ «Епіцентр» у Первомайську не був введений в експлуатацію. Ба більше, заяву та акт готовності представники «Епіцентру» надіслали в ДАБІ аж у січні 2021, хоча фактично він працював ще з грудня 2020 року.

Як пишуть на сайті інспекції, дозвіл на виконання будівельних робіт вони надали підприємству 28 жовтня 2020 року.

«У січні 2021 року товариством «ЕПІЦЕНТР-К» було подано через Реєстр будівельної діяльності заява та акт готовності об’єкта до експлуатації «Нове будівництво торговельного комплексу за адресою: Миколаївська область,  м. Первомайськ, вул. Федора Достоєвського, 2-Б/2», — пишуть в інспекції.

Далі додають, що торгівельний центр не був офіційно введений в експлуатацію.

Зазначимо, жителі Первомайську в коментарі MyCity розповіли, що відкрили для громадян «Епіцентр» на День святого Миколая – 19 грудня 2020. Також у той день першим покупцям, які здійснили покупки на певну суму навіть вручали подарунки.

Нагадаємо, пожежа на території «Епіцентру» в Первомайську відбулася 2 лютого 2021 року. Як виявилось, причиною її став підпал. Самого палія пізніше затримали, в поліції він мотивував свій вчинок тим, що «нинішній власник «Епіцентру» відрізав вуха та носи жінкам і дітям, а потім відправляв їх до Європи».

Пізніше суд взяв чоловіка під варту. Також повідомлялось, що паліїв було двоє, але один зміг втекти.