Будують на газовій трубі й тротуарі: депутат міськради про скандальний ринок «Клаксон»

12 февраля, 2021 17 :02

Скандальне будівництво на території так званого ринку «Клаксон» у Миколаєві незаконне, як мінімум, з тієї причини, що воно відбувається на лініях комунікацій. У даному випадку це – газова труба. Про це у коментарі виданню MyCity розповів директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції та депутат міськради Андрій Єрмолаєв.

Окрім комунікацій, капітальні споруди також будуть прямо посеред тротуару, що також заборонено, розповів Єрмолаєв:

«Я сумніваюсь, що вони можуть отримати дозвільні документи, там же комунікації проходять – не можна там капітальне будівництво проводити. Там, здається газова труба. І взагалі, там тротуар. У нас по ДБНам не можна будувати капітальні будівлі на тротуарах».

Він додав, що ринок може залишитись на тому місці лише у випадку, якщо будувати там нічого не будуть. Окрім того відомо, що договір оренди земельної ділянки у підприємців дійсний до 2029 року.

«У них договір оренди до 2029 року. Подобається нам чи не подобається, але є договір. Якщо воно там усе буде в тих межах, що столи і прилавки без усіляких капітальних споруд, то уже було прийнято колись рішення, тому це існуючий факт. Але якщо вони почнуть там будувати, то ми будемо категорично проти», — закінчив Єрмолаєв.

Сам чиновник та депутат міської ради проти забудови. За його словами, якщо ситуація не зміниться, то міська влада ще раз винесе питання про розірвання договору з підприємцями на сесію. А уже після цього можуть також подати позов до суду.

Нагадаємо, на минулій сесії для розірвання договору не вистачило трьох голосів депутатів. Сам ринок, який знаходиться по вулиці Космонавтів, 66/1, пов’язують з дочкою ексдепутата Анатолія Дюміна.