Стало відомо, скільки людей у Миколаєві планують вакцинувати від коронавірусу на першому етапі

15 февраля, 2021 15 :15

Заступник мера Миколаєва з питань охорони здоров’я Анатолій Петров розповів, що місто готове до початку вакцинації, хоча саму вакцину МОЗ поки не передало в область. Що стосується самої вакцинації, то спочатку її будуть проводити для працівників медичної сфери.

Про це Петров сказав в коментарі виданню MyCity в понеділок, 15 лютого.

«Ми підготували два центри для вакцинації і дві мобільні бригади. Я думаю, десь з 17-го (лютого – прим.) до 20 числа ми готові вакцинувати. Вакцини (у Миколаєві – прим.) ще немає і конкретних дат також немає», — розповів заступник мера.

У міськраді вже підрахували, що на початковому етапі вакцинуються 11 тисяч громадян.

«Там буде п’ять етапів вакцинації. До першого етапу потрапляють медичні працівники, а далі люди похилого віку, військові, педагогічні працівники і так далі. Ми зараз формуємо списки для вакцинації, згоду. Десь близько 11 тисяч треба провакцинувати – це лише за перший етап», — додав він.

Нагадаємо, раніше в Офісі Президента звітували, що Україна отримала підтвердження про постачання 12 млн доз вакцин від коронавірусу. Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що вакцинація від коронавірусу буде безкоштовною.

Також Зеленський заявив, що Україна відмовилася від російської вакцини проти коронавірусу, тому що «українці — не кролики». 10 лютого в Національному антикорупційному бюро повідомили про початок розслідування щодо закупівлі вакцин від COVID-19.