У Миколаєві досі не переробили вхід до виставкової зали, щоб туди могли потрапити люди з інвалідністю: жаліються, що немає грошей

16 февраля, 2021 16 :53

У Миколаєві знову підняли питання ремонту виставкової зали Миколаївського міського палацу культури та мистецтв, вхід до якої розташований по вулиці Соборна. Через високий поріг та відсутність пандусу туди не можуть потрапити люди з інвалідністю. І навіть побудова пандусу не зможе змінити ситуацію.

Про це йшла мова на комісії з питань бюджету у вівторок, 16 лютого, повідомляє кореспондент MyCity.

Як розповіла позаштатна радниця міського голови Ольга Виноградова, це питання «висить» уже кілька років.

«У 2019 році ми отримали позитивний висновок бюджетної комісії також. Але, на жаль, кошти так і не виділили, тому вирішили повторно звернутись, щоб ви нас підтримали. Бо у же є готовий проект, який уже передбачає облаштування доступного входу, туалетної кімнати. Та з кожним роком він (проект – прим.) перестає бути актуальним, збільшується сума фінансування для його реалізації», — сказала Ольга Виноградова.

Ольга Виноградова

За словами начальника «культурного» управління міськради Юрія Любарова, проект ремонту виставкової зали стоїть першим в переліку пріоритетних уже другий рік поспіль, однак фінансування досі нема.

Більше того, виявилось, що готовий проект капітального ремонту датується ще початком 2018 року. Тоді підраховували, що сума необхідних коштів складе 2 млн 575 тисяч гривен. Проте зараз проект потрібно переглядати, адже розцінки на роботи та матеріали за два роки змінились.

Депутат Володимир Топчий запропонував замість повноцінного ремонту просто облаштувати пандус, проте Виноградова заперечила, що це не допоможе, тому що дверний отвір завузький для інвалідного візка. Вхідну частину потрібно переробляти повністю.