Депутат міськради заявив про «жахливий» стан пам’ятника Святому Миколаю в Каштановому сквері. ФОТО

16 февраля, 2021 18 :13

У Миколаєві занепокоїлись станом міських пам’ятників. Наприклад, депутат міськради від фракції «Пропозиція» Андрій Янтар заявив про «жахливий» стан пам’ятника Святому Миколаю Чудотворцю, який встановлений к Каштановому сквері.

Про це він розповів на комісії з питань бюджету та інвестицій у вівторок, 16 лютого, передає кореспондент MyCity.

 «Пам’ятник Святому Миколаю – візитівка Миколаєва – знаходиться в жахливому стані. За ним ніхто не доглядає, плитка потріскана, шви не розшиті. Пам’ятник Небесній Сотні – та сама історія, але трохи у кращому стані, плитка підіймається там у деяких місцях. Якщо на сьогодні потрібно 100-200 гривень, щоб засиліконити ці шви, то завтра-післязавтра вам потрібен буде капітальний ремонт», — заявив Янтар.

Також депутат звернувся до начальника управління культури Юрія Любарова, щоб дізнатись, у кого на балансі знаходиться пам’ятник. Та той відповів, що не знає.

Фото стану пам’ятника:

Нагадаємо, скульптура Миколая була встановлена ​​тут в 2005 році. Пам’ятник виконаний з сіро-блакитного мармуру. Кошти на створення цього монументу надали містяни, тому імена всіх, хто жертвував кошти, відображені на пам’ятній табличці пам’ятника. Автори пам’ятника: скульптор І. Булавицький, архітектори О. Бондар, А. Павлов.