Один нардеп від Миколаївщини не голосувала за визнання Революції Гідності одним із ключових моментів у становленні держави: хто?

17 февраля, 2021 14 :39

Майже всі народні депутати з Миколаївської області від правлячої фракції «Слуга народ» проголосували за проект постанови, який визнає події Революції Гідності одним із ключових моментів становлення держави. Єдина депутатка, яка не голосувала – Ірина Аллахвердієва.

Про це свідчать результати поіменного голосування на сайті Верховної Ради.

Згідно даним ВР, Аллахвердієва «не голосувала» за проект постанови.

Нагадаємо, проект постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності (№2739) загалом підтримали 295 нардепів: 200 представників «Слуги народу», 24 – від «Європейської Солідарності», 20 – від «Батьківщини», 15 – від «Голосу», 12 – від депутатської групи «За майбутнє», 16 – від групи «Довіра» та 8 позафракційних.

Жодного голосу не надали лише депутати від «Опозиційної платформи – «За життя».

Усі інші депутати від Миколаївщини, як і голова фракції у Верховній Раді Давид Арахамія, проголосували «за».

У самому документі йде мова про те, що Революція Гідності є одним із ключових моментів становлення української держави і показником національної ідеї та свободи.

Також йде мова про те, що необхідно дати оцінку режиму тодішнього президента Віктора Януковича, дії якого спричинили анексію Росією півострову Крим та часткової окупації Донбасу. Зазначається, що «злочинний режим Януковича підтримувався РФ і діяв всупереч національним інтересам України».

Окремо засуджуються дії підрозділу «Беркут» та інших військових, які підтримували режим тодішньої влади.