Стали відомі подробиці затримання вимагачів після отримання частини грошей

18 февраля, 2021 18 :12

В прокуратурі розповіли, за яких обставин відбулося затримання групи осіб, які займались вимаганням коштів та чужого майна, з погрозою насильства над потерпілим.

Як раніше повідомлялось, 17 лютого під час спецоперації в Миколаєві Служба безпеки України затримала лідерів угруповання, яка тероризувала громадян і через погрози вбивства вимагала гроші для наповнення «каси» кримінальних кіл регіону. Задокументовано факт вимагання майже 37000 доларів.

За даними слідства, двоє місцевих жителів віком від 32 до 45 років, погрожуючи насильницькими діями, безпідставно вимагали від жителя Миколаєва грошові кошти в сумі 36 000 доларів США.

Зловмисників затримано біля кільця проспекту Героїв України після отримання ними частини коштів у розмірі 14 ти. грн у порядку ст. 208 КПК України.

В ході затримання у зловмисників виявлено та вилучено зброю та боєприпаси, які направлені на експертне дослідження. Їм повідомлено про підозру ч. 2 ст. 189 (вимагання) КК України. Наразі вирішується питання про обрання стосовно них запобіжного заходу.

Розслідування триває.