Стоматологині з Рівного повідомлено про підозру в побитті дітей

18 февраля, 2021 17 :24

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури стоматологині повідомлено про підозру за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень та побоїв малолітнім пацієнтам (ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 126 КК України). Про це повідомляє прессслужба Офісу Генпрокурора України.

За даними слідства, лікарка вчинила насильницькі дії відносно малолітніх дітей, чим завдала їм фізичного болю та викликала у них страх, емоційну невпевненість і психологічні страждання. Наразі правоохоронцями встановлено 3 потерпілих від таких дій стоматолога влітку 2020 року. Крім того, у лютому 2021 року лікарка, діючи умисно та усвідомлюючи свою фізичну перевагу над малолітньою дитиною, під час лікування зубів спричинила дитині легкі тілесні ушкодження у вигляді саден на шиї та синців на плечах.

На час вручення підозри місце перебування лікарки не встановлене: її немає ані за місцем проживання, ані за місцем роботи. Тому, відповідно до КПК України, повідомлення про підозру вручено її батькові, як близькому родичу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Рівненське районне управління поліції Головного управління Нацполіції в області за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури. Призначені експертизи, встановлюються всі обставини скоєних кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, раніше 28-річна мешканка повідомила, що після візиту до стоматолога в одній з приватних клінік Рівне у восьмирічної дочки вона виявила гнійну рану губи.

Також в поліцію звернулася 36-річна мешканка Костополя, яка повідомила, що під час лікування зубів в приватній стоматологічній клініці лікар завдала тілесні ушкодження її 5-річній дитині.