Поки Україна досі чекає, у Зімбабве розпочали вакцинацію від коронавірусу

19 февраля, 2021 10 :44

Вчора, 18 лютого, у Зімбабве розпочалася вакцинація від COVID-19. Так, країна отримала 200 тисяч доз вакцини Sinopharm, подарованої Китаєм, повідомляє «5 канал» з посиланням на Anadolu Agency.

Зазначається, що на першому етапі планують вакцинувати людей, старших 60 років, урядових службовців та вразливі групи населення.

Перший етап також розглядається як тестовий запуск для визначення того, чи ефективна вакцина Sinopharm проти коронавірусу, який поширився в Зімбабве з моменту першого виявлення в Південній Африці.

«Загалом 22% населення будуть провакциновані протягом першої фази. На другому етапі прищеплять 18,4% осіб, на третьому – 18,4%, таким чином провакцинуємо майже 60% усього населення», – заявила міністр інформації Моніка Муцвангва.

Повідомляється, що, окрім того, Зімбабве придбав ще близько 800 тисяч доз вакцин, які мають надійти наступного місяця. Так, станом на четвер, кількість випадків захворювання на COVID-19 у Зімбабве становить понад 35 тисяч, з них щонайменше 1400 осіб померло, більш як 31 тисяча одужали.

Нагадаємо, що в Україні Міністерство охорони здоров’я анонсувало старт вакцинації від коронавірусу 15 лютого. Але досі її не почали проводити. В міністерстві заявили, що це пов’язано з технічними проблемами та бюрократичними труднощами, незалежними від України.