Мінрозвитку громад погодило фінансування проекту дитячого садочку в мкрн «Північний» у Миколаєві на 270 дітей

19 февраля, 2021 12 :08

У четвер, 18 лютого комісія при Міністерстві розвитку громад та територій України погодила фінансування проєкту дитячого садочку в мкрн. Північний  у Миколаєві.

Про це пишуть на сторінці Агенції розвитку Миколаєва.

Проект передбачає будівництво нового дошкільного навчального закладу по вул. Променева у мікрорайоні «Північний» у Миколаєва. Він розрахований на 270 дітей, 14 груп та 54 новостворених робочих місць.

На будівництво дитсадка Миколаїв потенційно може отримати додаткове фінансування від Державного фонду регіонального розвитку у розмірі понад 70 млн. грн. Та погодження поки не означає, що держава виділить необхідне фінансування на проект, адже далі його мають ще затвердити.

Нагадаємо, що про будівництво дитсадка в Північному говорять уже кілька каденцій депутатів. У 2017 році депутат міськради Юрій Гранатуров заявив, що в 2014 р вже проводили проектування будівництва дитячого садка в мкрн «Північний».

Для його будівництва уже були виділені місце і витрачено понад 800 тис. грн на проект. Проектування було практично завершено і проект був готовий до реалізації, але з’ясувалося, що місце не підходить для будівництва. Тому проект довелося робити новий.

В 20219 році управління капбудівництва оголосило тендер на будівництво нового дитсадка в мкрн Північний. Очікувана вартість була 104 634 417 гривень.