У МЗС розповіли, до яких країн сьогодні можуть подорожувати українці

19 февраля, 2021 18 :28

Наразі кількість країн, чиї кордони відкриті громадянам України для в’їзду, збільшилася до 95, але їх можна відвідувати за умови дотримання необхідних карантинних вимог на тлі пандемії коронавірусу.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає УНІАН.

«Ми додатково працюємо над тим, щоби в умовах світового локдауну, в умовах, коли країни світу закриваються, все таки постійно збільшувати кількість місць, куди українці можуть поїхати, і станом на сьогодні, я можу повідомити, що для громадян України відкрито кордони 95 країн світу», — сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що для в’їзду в ці країни потрібно дотримуватися певних вимог, і зокрема, надавати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус або в деяких країнах проходити карантин.

Глава МЗС не перерахував усі 95 країн, які впускають українців, але сказав, що список таких країн постійно збільшується.

«Ми працюємо над тим, щоби ви могли подорожувати, і якщо ви вирішлили поїхати, будь-ласка, під час подорожі дотримуйтеся максимальних заходів безпеки», — сказав Кулеба.

Він також нагадав про інтерактивну онлайн-карту подорожей під час пандемії COVID-19, де можна знайти повну інформацію про те, до яких країн і за дотримання яких умов українці можуть в’їхати або проїхати транзитом.