Поліція Миколаєва підозрює чиновників міського ДЖКГ у «відмиванні» 2 млн гривень

19 февраля, 2021 14 :56

У п’ятницю, 19 лютого, поліцейські Миколаєва провели санкціоновані обшуки в департаменті житлово-комунального господарства міськради, а також вдома у деяких підозрюваних. Правоохоронці підозрюють їх у відмиванні бюджетних коштів.

Про це пишуть на сайті поліції Миколаївської області.

Встановлено, що результаті злочинних дій інтересам місцевої громади та державному бюджету було спричинено матеріальну шкоду на понад два мільйони гривень. Зазначається, що справа стосується роботи департаменту у 2016-2020 роках. У відмиванні грошей підозрюють службових осіб ДЖКГ й інших комунальних підприємств, а також юридичних осіб приватного права.

«У ході досудового розслідування слідчі СУ ГУНП в Миколаївській області разом із співробітниками відділу захисту інтересів суспільства та держави Департаменту НПУ та Управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській встановили, що службові особи Департаменту ЖКГ ММР та комунальних підприємств міста, зловживаючи своїм службовим становищем, розробили та виконали схему привласнення грошових коштів державного та місцевого бюджетів, дублюючи виконані роботи, завищуючи їхні обсяги або частково не виконуючи в рамках укладених договорів через підконтрольних суб’єктів господарювання. У результаті таких злочинних дій інтересам місцевої громади та державному бюджету було спричинено матеріальну шкоду на понад 2 000 000 гривень», — пишуть у поліції.

Ймовірним злочинцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.