Голова МОЗ показав, як у Індії вантажать 500 тис. доз вакцини проти коронавірусу для українців: відео

21 февраля, 2021 15 :48

Очільник Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов опублікував у себе на сторінці у Фейсбук відео з відвантаження 500 000 доз індійської вакцини CoviShield, яку невдовзі привезуть до України.

«Сьогодні особисто проконтролював відвантаження першої партії вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне. 500 000 доз вакцини їдуть до України, і далі будуть розподілені між регіонами згідно плану МОЗ.  Зараз вакцина транспортується до Мумбаї. Далі – довгий шлях вантажним літаком з зупинкою в Стамбулі і вже днями вакцина прибуде до України. Під час транспортування буде дотримано всіх температурних вимог, які необхідні для збереження якості вакцин», — розповів він.

Oxford/AstraZeneca — це спільна розробка Оксфордського університету та британсько-шведської компанії AstraZenecа, що має потужності для виробництва в Індії. Вакцина проти COVID-19 випускається під назвою CoviShield, вона перекваліфікована ВООЗ та рекомендована до екстреного використання. Serum Institute постачає свою продукцію в 140 країн світу.