Через розлив нафтопродуктів у прибрежній смузі Середземного моря в Ізраїлі закрили пляжі

22 февраля, 2021 13 :29

Уряд Ізраїлю закрив пляжі на Середземному морі через розлив нафтопродуктів, які досягли берегової лінії. Рекомендації не відвідувати пляжі випустив МОЗ країни напередодні, передає УНН.

«Через забруднення Середземного моря і пляжів густими в’язкими нафтопродуктами, від Рош-га-Нікра до пляжів Гоф-Ашкелон (Зікім), регіональна рада, міністерство внутрішніх справ, міністерство охорони навколишнього середовища і міністерство охорони здоров’я оголошують про заборону відвідування пляжів для купання, занять спортом і відпочинку до подальшого повідомлення», — йдеться в повідомленні МОЗ Ізраїлю.

У МОЗ країни попередили, що вплив цих нафтопродуктів може бути небезпечним для здоров’я населення. Як зазначено, в уряді країни продовжують стежити за ситуацією і будуть інформувати громадськість.

Нагадаємо, близько 150 кілометрів прибережної смуги Ізраїлю забруднено через розлив нафтопродуктів в Середземному морі. За оцінками міністерства екології, йдеться про велику екологічну катастрофу, для подолання збитків якої будуть потрібні десятиліття. Пошкоджено пляжі, постраждали морські тварини, у тому числі і занесені в Червону книгу.

Міністр охорони навколишнього природного середовища Гіла Гамліель заявила, що зараз проводиться обстеження дев’яти кораблів, які знаходились в цьому районі. У разі виявлення причетності до інциденту Ізраїль може вжити юридичних заходів.