«Укроборонпром» буде ремонтувати танки для Пакистану за 85,6 млн доларів

22 февраля, 2021 17 :25

У рамках міжнародної виставки озброєнь IDEX–2021, яка наразі триває в ОАЕ, відбулося укладення контракту між «Укроборонпромом» і Пакистаном на ремонт парку танків Т-80УД на загальну суму 85,6 млн доларів. Це першій контракт Концерну з цією країною у поточному році. Про це повідомляє пресслужба держконцерну.

«Наші бронетанкові підприємства постійно оновлюють свої виробничі потужності та вдосконалюють технології, що забезпечує високу якість робіт і продукції. Також ми обговорили з пакистанською стороною нові замовлення на постачання в цю країну двигунів 6 ТД1 і 6 ТД2», — зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Крім цього, відбулася зустріч Юрія Гусєва з Віцепрем’єр-міністром Об’єднаних Арабських Еміратів Мансуром бін Заєд аль-Нахаяном. На заході було обговорено стан реалізації спільних проєктів і визначили пріоритетні напрями майбутньої співпраці.

«Найближчим часом на нас очікує активізація двосторонньої військово-технічної співпраці між Україною та ОАЕ», – наголосив Юрій Гусєв.

Варто додати, що на IDEX–2021 українська делегація досягла низки попередніх домовленостей з Об’єднаними Арабськими Еміратами, Саудівською Аравією та Йорданією у сферах високоточної зброї, безпілотних платформ, космічних технологій, ремонту авіадвигунів тощо.