Через зростання хворих на коронавірус у Буковелі закриють ресторани та посилять карантин

23 февраля, 2021 15 :27

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук спільно з керівництвом Національної поліції в області та Держпродспоживслужби відвідали один із найбільших гірськолижних курортів області «Буковель» та розглянули питання про джерела виникнення захворюваності на коронавірус в області. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

«Протягом останніх тижнів ми спостерігаємо різке збільшення кількості хворих на COVID-19. Область лідирує за щоденним добовим приростом осіб зі встановленим діагнозом коронавірусу. Найбільше таких хворих фіксують у м. Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі. Саме тут впродовж новорічно-різдвяних свят були найбільші скупчення людей. Зараз ми маємо докласти всіх зусиль, щоб перервати ланцюг розповсюдження хвороби, зокрема, змушені запровадити суворіші карантинні заходи», — розповів Бойчук.

Під час спілкування було обговорено роботу готельно-ресторанного бізнесу району в умовах пандемії. Зокрема, з керівницвом «Буковелю» визначили основні напрямки роботи курорту під час карантину:

— закриття для відвідувачів ресторанів, барів та кафе;
— створення на гірськолижних трасах та підйомниках спеціальної інфраструктури для забезпечення дотримання карантинних вимог відпочивальниками;
— дотримання мешканцями готелів соціальної дистанції та суворого маскового режиму;
— широке інформування відпочиваючих про карантинні заходи.

Як раніше повідомлялось, за останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській області (716).