ЦВК зареєструвала стронгмена Вірастюка кандидатом у народні депутати

23 февраля, 2021 19 :30

Центральна виборча комісія зареєструвала спортсмена Василя Вірастюка кандидатом у народні депутати на проміжних виборах 28 березня 2021 року. Про це йде мова на сайті ЦВК.

Вірастюк братиме участь на виборах в одномандатному виборчому окрузі № 87 (Івано-Франківська область) від партії «Слуга народу».

Загалом ЦВК зареєструвала 10 кандидатів. Окрім Вірастюка, у виборах в окрузі № 87 братиме участь Юрій Голіней від партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад» та  Йосип Резеш від «КМКС» Партії угорців України.

В одномандатному виборчому окрузі №50 (Донецька область) ЦВК зареєструвала Іштвана Добшу від «КМКС» Партії угорців України та Людмилу Дорошенко від «Майбутнє країни».

Крім того, ЦВК зареєструвала в окрузі № 50 Олександра Груздєва, Сергія Звагольського, Богдана Мироненка, Олександра Тамбулатова, Юрія Третяка — як самовисуванців.

Як зазначається, ЦВК відмовила Артему Кірсанову («Оберіг») в реєстрації – зокрема тому, що він не вніс грошову заставу.

Водночас, ЦВК відмовила Олександру Дорошенку («Майбутнє країни») в ОВО №87. Рішення прийняте у звʼязку з недотриманням ним вимог законодавства щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення виборів.

Нагадаємо, що раніше ЦВК вже зареєструвала девʼятьох кандидатів в народні депутати України: Вікторію Шилову, Валентина Рибіна, Артема Марчевського – в ОВО № 50, Михайла Ноняка, Олександра Шевченка, Марусю Звіробій-Біленьку, Руслана Зозулю, Руслана Кошулинського та Юрія Юрченка – в ОВО № 87.