У Миколаєві понад 50 людей вийшли на мітинг на підтримку засудженого активіста Стерненка

23 февраля, 2021 21 :20

У вівторок ввечері, 23 лютого, декілька десятків миколаївців вийшли на мирний мітинг біля будівлі ОДА. Причиною мітингу став вирок суду в Одесі відомому активісту та націоналісту Сергію Стерненку. Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Нагадаємо, сьогодні Приморський суд Одеси визнав Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили до семи років і трьох місяців ув’язнення та конфіскації половини наявного майна.

Організатором сьогоднішнього мітингу в Миколаєві став відомий блогер Артем Албул, більш відомий як «Клятий раціоналіст». За його словами, вирок Стерненку політично мотивований і сфабрикований.

«Ця справа має всі ознаки того, що вона сфабрикована, але, звісно, це лише одна із причин, чому сьогодні сюди прийшли люди та зібрались в інших містах. Очевидно, що основна причина — це те, що це судове і правове свавілля. Воно відбувається як у справі Сергія, так і в справі про вбивство Павла Шеремета, де теж без аргументів і доказів ув’язненими є Кузьменко, Дугарь та Антоненко. Ці всі справи просто є показовими, тому ми не можемо мовчати, ми збираємось, розуміємо, що не можна лишатися осторонь і показувати, що нам байдуже», — вважає Албул.

Всього на мітинг прийшли більше 50 людей. Кожен бажаючий мав право виступити. Майже всі присутні зійшлися на тому, що справа Стерненка має насамперед політичний характер. Винними у вироку називали як суддю, так і мера Одеси Геннадія Труханова, генпрокурорку Ірину Венедіктову та голову МВС Арсена Авакова.

Дехто пропонував влаштувати щоденні акції, інші закликали мітингувати під прокуратурою.

Обійшлося без сутичок чи провокацій.