Через повернення Миколаєва до «жовтої» зони поліція знову почне перевіряти маршрутки та автобуси

25 февраля, 2021 12 :02

Нещодавно стало відомо, що Миколаїв і вся область знову потрапили до «жовтої» карантинної зони по захворюваності коронавірусом COVID-19. Тепер патрульні знову перевірятимуть маршрутки, автобуси та інший громадський транспорт.

Це у коментарі MyCity підтвердили у пресслужбі патрульної поліції Миколаївської області.

Жителям міста слід знову очікувати патрульних на зупинках, де вони будуть моніторити, чи не перебуває в громадському транспорті більше людей, ніж сидінь.

«Ми знову будемо проводити перевірки: це будуть зупинки, масковий режим в авто, кількість міць. Ми перевірятимемо лише по кількості сидячих, які передбачені по техпаспорту авто», — розповіли патрульні.

Якщо ж у маршрутці буде більше дозволеного людей, то водій і перевізник цілком можуть отримати штраф. Що стосується пасажирів, які відмовляються надягати маску, то їм у деяких випадках також загрожує адмінпротокол. Все ж, патрульні намагатимуться кожну окрему ситуацію вирішувати мирним шляхом, пояснюючи кожному про необхідність носіння маски.

«У нас уже траплялись подібні ситуації, коли особу, яка відмовлялась надягнути маску, то її виводили із маршрутного транспорту, щоб не затримувати авто, і складали протокол на місці. Але через те, що у нас люди дуже різко реагують на це все, то ми намагаємось вирішити ситуацію мирно. Та все, якщо один-два три рази уже попередили про відповідальність, а особа не реагує, це вже злісна непокора законним вимогам працівнику поліції, тому ми маємо право вивести з маршрутного транспортного засобу і скласти протокол», — додали в поліції.

Точної дати початку перевірок поки не називають.

Які обмеження для «жовтої» зони передбачені, читайте тут.