Підозрюваний у скоєнні смертельної ДТП у Миколаєві відмовився від свого захисника

28 февраля, 2021 09 :02

У провадженні слідчого судді Центрального райсуду м. Миколаєва Галини Подзігун перебуває клопотання про обрання міри запобіжного заходу 31-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України. Підозрюваний у вчиненні смертельного ДТП відмовився від свого захисника – суд оголосив перерву для залучення захисника з Центру безоплатної правової допомоги. Про це повідомляє прес-служба суду.

Нагадаємо, 5 грудня 2020 року на перехресті пр. Богоявленського та вул. Південна у м. Миколаєві сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів «Toyota Land Cruiser 200» та «ВАЗ 2105», внаслідок якої водій автомобіля «ВАЗ» загинув. 

У судовому засіданні підозрюваний повідомив, що відмовляється від свого захисника та просив призначити йому безоплатного. В обґрунтування зазначив, що його захисник представляє інтереси особи, яка також перебувала в автомобілі «Toyota» в момент вчинення ДТП, а тому існує ймовірність упередженого ставлення щодо нього.

Судом клопотання було задоволено, для виклику захисника з Центру безоплатної вторинної правової допомоги у засіданні оголошено перерву до 11:00 1 березня.