МБК «Миколаїв» програв «Тернополю»

27 февраля, 2021 17 :08

МБК «Миколаїв» 26 лютого програв вдома «Тернополю» в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч. Гра завершилася з рахунком 73:79. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

Вже з перших атак зустрічі гості впевнено взяли ігрову ініціативу в свої руки. Господарі відтак почали гру зі спроб наздогнати суперника.

Дещо вирівняти гру миколаївці змогли лише в другій половині другої чверті. Хоча тернопільці все ж зберегли перевагу в рахунку за підсумками першої половини.

Ключовою була перевага гостей в реалізації. Хоча індивідуально найкращим за цю частину матчу був миколаївець Макс Конате, який набрав 13 очок.

Після перерви тернопільці повернули собі ігрову перевагу. По ходу чверті різниця в рахунку зростала до 16 очок на їхню користь. Однак господарі не збиралися капітулювати. Агресивні дії в атаці того ж Конате дозволили миколаївцям вдвічі скоротити відставання на початку заключної 10-хвилинки.

Докладаючи чимало зусиль миколаївці кілька разів підбиралися на відстань чотирьох очок, однак більшого баскетболісти Тернополя не дозволили. У підсумку третя в сезоні перемога команди Дмитра Забірченка.

Миколаїв наступний матч грає 4 березня в Києві проти «Будівельника». «Тернопіль» 28 лютого грає на виїзді проти «Київ-Баскета».