В Центральному районі склали 5 адмінпротоколів на стихійних торговців

1 марта, 2021 19 :05

У Центральному районі, 26 лютого по вул. 6 Слобідській проведено рейд з виявлення та ліквідації стихійної торгівлі. За результатами перевірки склали 5 адмінпротоколів. Про це повідомляє пресслужба адміністрації адміністрації Центрального району м. Миколаєва.

З громадянами, які здійснювали незаконну торгівлю, проведена роз’яснювальна робота, щодо недопущення стихійної торгівлі у невідведених для цього місцях, — йдеться у повідомленні.

Перевірку проведено фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГФ «Сокіл».

За порушення Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві на підприємців складено 5 адміністративних протоколів. У результаті, порушників запрошено на засідання адміністративної комісії для прийняття рішення згідно чинного законодавства, — інфмормує пресслужба адміністрації.