Водія, який врятував біля с. Коблеве дітей, нагородили Почесною відзнакою “Святий Миколай Чудотворець”

2 марта, 2021 09 :09

У понеділок, 1 березня, очільник Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім нагородив Почесною відзнакою “Святий Миколай Чудотворець” ІІІ ступеня Ігоря Григоряна, який врятував трьох дітей, потрапивших під лід біля села Коблеве.

Як раніше повідомлялося, біля с. Коблеве діти провалилися під лід — їх врятував водій, який проїжджав поруч, і місцеві.

Так, згідно з розпорядженням голови ОДА №37-рк, за виявлені мужність та відвагу, високу пильність і громадянську відповідальність, сміливість і самовідданість під час рятування дітей, які потрапили під лід, в акваторії Тилігульського лиману в селі Коблеве Миколаївської області, Ігоря Григоряна нагородили Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації “Святий Миколай Чудотворець” ІІІ ступеня.

Віталій Кім щиро подякував рятівнику дітей та додав, що такий вчинок є прикладом для кожного.

“Пане Ігорю, велика вам вдячність за порятунок дітей. Це вчинок справжнього чоловіка. Я розумію, що ви це робили не заради винагороди. Проте — це відзнака того, наскільки ваші дії були важливі для всіх нас”, — сказав голова ОДА.

Додамо, що зазначена винагорода впроваджена Положенням про Почесну відзнаку голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» трьох ступенів, затвердженого розпорядженням голови ОДА від 8 лютого 2017 № 33-р та зареєстрованого в головному територіальному управлінні юстиції в Миколаївській області 9 лютого 2017 за № 44/2625.