Головний лікар Миколаївського обласного будинку дитини просить її звільнити: вона пропрацювала там 37 років

2 марта, 2021 13 :52

Головний лікар Миколаївського обласного будинку дитини Ольга Литвинова просить депутатів облради звільнити її з посади за власним бажанням через сімейні обставини. Зазначимо, що вона пропрацювала у закладі 37 років.

Про звільнення попросила сама Литвинова на депутатській комісії з питань соціальної політики, передає MyCity.

Вона пояснила, що змушена піти з декількох причин. Насамперед, їй потрібно доглядати свою маму.

«Я вважаю, що моє місце є кому посісти. Я вважаю, що і за віком час мені на відпочинок йти, і сімейні обставини так склались, що у мене мамі 94 роки, за нею доглядав чоловік, він був інвалідом. Але 17 лютого він помер, тому… Обставини ще більше погіршились, тому треба йти», — розповіла вона.

Також Литвинову запитали про проблеми будинку дитини сьогодні. На це вона відповіла, що головна проблема – недостатнє фінансування:

 «Нас недофінансовано майже на 4 мільйони. І це стосується харчування. У попередньому році ми використали майже півтора мільйони на харчування, не враховуючи на те, що нам благодійники надали. На сьогодні у нас менше 500 тисяч виділили на рік».

Деякі депутати, зважаючи на досвід лікаря, просили її залишитись хоча б на півставки або на іншій посаді, проте вона відмовилась. За її словами, порадою допомогти вона зможе завжди.