У Нацполіції створили новий департамент

2 марта, 2021 17 :33

Нацполіція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції. Про це голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив сьогодні, 2 березня, під час відеоселекторної наради, повідомляє пресслужба відомства.

Завданням новоствореного Департаменту є нагляд і сприяння у вдосконаленні службової діяльності  всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни.

«Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів, забезпеченні рівномірного навантаження на поліцейських, виявленні причин недоліків у роботі поліції та їх усуненні, наданні методичної та практичної допомоги поліцейським для недопущення недоліків і прорахунків у їх повсякденній роботі, оцінюванні якості надання поліцейських послуг і здійсненні контролю за дотриманням службової дисципліни в підрозділах поліції», – повідомив начальник поліції.

Департамент головної інспекції як структурний підрозділ центрального органу управління поліції сформовано на базі двох управлінь – інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення.

У новому Департаменті будуть функціонувати два управління:  підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань. Аналогічна структура планується і в територіальних Головних управліннях Національної поліції України.

«Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами.  Відбір буде проводитися на конкурсній основі за підтримки наших міжнародних партнерів із ІСІТАР (міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США — ред.)», – зазначив Ігор Клименко.

Сьогодні стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, невдовзі – розпочнеться відбір на інші посади. Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться  формування територіальних підрозділів. Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року.

Анкету можна заповнити – за посиланням: оголошення про заміщення вакантних посад у Департаменті головної інспекції.

Нагадаємо, через корупцію при видачі дозволів на зброю голова Нацполіції розформував дозвільну службу.