Євробачення проведуть за сценарієм «В»: подробиці

2 марта, 2021 23 :28

Євробачення у 2021 р. відбудеться за сценарієм “В”  Таке рішення ухвалили Європейський радіомовний союз (EBU) спільно з голландськими телерадіокомпаніями та організаторами конкурсу NPO, NOS та AVROTROS. Про це повідомляється на сторінці Євробачення у «Фейсбуці».

Згідно зі сценарієм «B», кількість людей у ​​кожній делегації зменшилася, порівняно з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб. Проте ще 1000 представників ЗМІ будуть висвітлювати шоу в новому інтернет-пресцентрі.

Чи зможе аудиторія бути присутньою на репетиціях і головних шоу та які громадські заходи будуть відбуватися у Роттердамі, вирішать пізніше.

Всім закордонним учасникам пісенних змагань рекомендується побути на карантині протягом 5 днів перед вильотом до Нідерландів. Вони повинні надати негативний тест на COVID-19 максимум за 72 години до польоту.

Опинившись у Нідерландах, делегації мають залишатися у своєму готелі, за винятком випадків, коли вони їдуть до «Ahoy Arena» на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов’язані з програмою. Всіх, хто працює на арені, в тому числі персонал та пресу, регулярно тестуватимуть у спеціальному приміщенні.

“Наша мета чітка: запобігти передачі вірусу під час події. У випадку, коли у когось виявлять позитивний результат тесту на COVID-19, набуде чинності наш протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис», — додає Сіетсе Баккер, виконавчий продюсер шоу.

Нагадаємо, 2020 року Євробачення скасували через пандемію коронавірусу.