Катарський концесіонер порту «Ольвія» обіцяє виділити 80 млн гривень на будівництво підземного переїзду в Корабельному районі Миколаєва

2 марта, 2021 17 :48

Миколаївська міська рада підписала меморандум із катарською компанією QTerminals, яка є концесіонером миколаївського порту «Ольвія». Згідно меморандуму, Миколаїв може отримати 80 мільйонів гривень, які збираються витратити на будівництво переїзду в Корабельному районі.

Про це повідомляє кореспондент MyCity.

«У рамках концесійного договору між компанією QTerminals та державою Україна ми отримаємо, як місто, на інфраструктурний розвиток припортової інфраструктури 80 мільйонів гривень. Попередньо цей платіж ми домовились направити на будівництво підземного переїзду під залізничними коліями в районі проспекту Богоявленський і вулиці Самойловича біля ринку», — розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Окрім того, представники іноземної компанії обіцяють вкладати кошти у розвиток самого порту.

 «Найперше, що ми хочемо зробити – допомогти міській раді побудувати переїзд у Корабельному районі. Також ми збираємось інвестувати у порт», — додав директор компанії-концесіонера Невілл Біссетт.

Нагадаємо, переможцем концесійного конкурсу в порту «Ольвія» стала компанія QTerminals з Катару, Який протягом п’яти років повинен інвестувати в розвиток порту 3,4 млрд гривень.