В управлінні транспорту відповіли на претензії миколаївців щодо маршруток в Широку Балку

3 марта, 2021 14 :10

Начальник управління транспорту Миколаївської міськради Дмитро Попов прокоментував обурення жителів Широкої Балки, які незадоволені кількістю та станом маршруток до мікрорайону. Про це він розповів у коментарі журналісту видання MyCity.

За його словами, туди ходять всього 8 автомобілів, стан яких викликає питання. Вирішити ситуацію розірванням контракту з перевізником також не вийде, адже бажаючих організовувати перевезення у віддалений район мало. Також перевізники жаліються на нерентабельність маршруту, вимагаючи підняття тарифу.

«Там ходять вісім автомобілів. Інтервал у них зранку до восьмої вечора – до 20 хвилин. Після восьмої вечора доводиться чекати хвилин 40 іноді. А на вихідних автомобілів стає ще менше, і доводиться чекати десь годину і двадцять хвилин. Стан автомобілів – середній задовільний, добрих нема – середній задовільний. Ну давайте розірвемо контракт, і туди взагалі нічого ходити не буде. Зараз перевізники жаліються, що низький тариф, і зараз іде процес, щоб підняти тариф, і тоді можна буде говорити щось», — додав Попов.

Він вважає, що вирішити ситуацію може лише власний комунальний транспорт, який невдовзі планують закупити у місто.

«Коли куплять новий комунальний транспорт, я думаю, що ми забезпечимо частково Широку Балку. Планується комунальний транспорт на Широку Балку, Кульбакино, щоб ми не залежали від приватних. Це буде приблизно, як зараз на Ракетне Урочище, тобто ходити туди буде не багато одиниць транспорту, але вони будуть чітко й регулярно курсувати, і люди знатимуть, коли має бути автобус», — резюмував він.

Зазначимо, що у відповіді на інформаційний запит управління транспорту також повідомило, що в Широку Балку курсує тільки один міський маршрут №87. До перевізника ПП «Авто Віола Плюс», який обслуговує його, неодноразово направлялись листи щодо збільшення транспорту та зменшення інтервалу. Але це не отримало жодної реакції, судячи зі скарг миколаївців.

Нагадаємо, що миколаївці обурені якістю перевезень за маршрутом №87 «мкрн Північний — Широка Балка». Люди вимушені довго чекати маршрутки, а потім їхати в поганих умовах.