Медикам «ковідного» відділення лікарні №3 у Миколаєві обіцяють у наступному місяці повернути 300% надбавок за «ковідних» хворих

3 марта, 2021 16 :17

Лікарям коронавірусного відділення міської лікарні №3 у Миколаєві пообіцяли за березень виплатити обіцяні 300% набавок до зарплатні. Про це розповіли головний лікар медзакладу Юрій Дячук та начальниця міського управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай, повідомляє кореспондент MyCity.

Нагадаємо, у понеділок працівники «ковідного» відділення КНП «Миколаївська міська лікарня №3» (Дубки) у понеділок, першого березня, вийшли на протест. Люди заявляють, що керівництво лікарні виплатило 200% надбавок, а не 300%.

Відповідаючи на обурення лікарів, керівництво пояснювало, що зменшення зарплатні могло відбутися через зменшення хворих на коронавірус, адже надбавки нараховуються за послугу: чим більше хворих, тим більша надбавка.

Тепер же лікарям обіцяють за березень повноцінну надбавку.

«За березень ви обов’язково отримаєте свої 300% надбавок, а далі уже буде залежати від суми, яка буде за лютий. Є ресурс, і ми виходимо з нього», — пообіцяв головний лікар.

На запитання, чи отримають лікарі ще 100%, які вони не отримали до цього, конкретної відповіді не пролунало.

Також у медзакладі завершили перевірку бухгалтерського обліку. Нагадаємо, її анонсували у понеділок, коли лікарі вийшли на протест. За словами Шамрай, перевіряли, чи «коронавірусні» надбавки не отримували ті, хто не повинен їх мати: прибиральниці, бухгалтери тощо. Якби такі випадки зафіксували, то у медпрацівника вимагали б повернути гроші у фонд лікарні.

Все ж, перевірка не знайшла порушень.

 

«Порушень у нарахуванні заробітної платні міської лікарні №3 не виявлено. Тому, згідно постанові Кабміну ви маєте право претендувати на 300% до вашої зарплатні», — розповіла Шамрай.

З іншого боку, перевірка виявила порушення іншого характеру. Наприклад, пацієнти значно частіше жаліються на медиків саме лікарні №3, ніж інших медзакладів. Окрім того, Шамрай розповіла, що деякі лікарі не заносять дані про пацієнтів у спеціальну електронну базу даних, і це дуже груба помилка, адже НСЗУ платить гроші саме за даними електронної бази.