Думка експерта: цілюща користь меду для здоров’я людини

4 марта, 2021 12 :35

З давнини медоносна бджола приваблювала людину не лише солодким медом й іншою цілющою продукцією, але і зачаровувала своєю працелюбністю, згуртованістю та відданістю сім’ї. Про цілющу користь меду та як він утворюється спеціально для MyCity розповідає доктор с-г. наук, професор кафедри конярства і бджільництва факультету Тваринництва та водних біоресурсів Національний університет біоресурсів і природокористування України Валерій  Броварський.

Досліджуючи бджіл було з’ясовано, що для того аби виробити із нектару 100 грамів меду, цим красуням необхідно облетіти не багато не мало 46 тисяч км, для порівняння – це довжина екватора.

Одна бджілка, за один виліт, здатна принести 40-50 мг нектару. Однак, поки бджола перебуває в польоті до свого вулика, вона живиться нектаром. За долання значної відстані вона витрачає значну частку нектару і приносить до гнізда лише 30-40% від зібраного.

Якщо рослини інтенсивно продукують нектар, погода сприятлива до льотної діяльності, то сильна сім’я спроможна впродовж дня зібрати 10–20 кг нектару і виробити з нього 5-7 кг меду. Це єдина комаха, яка виробляє їжу, яку їдять люди.

Влітку бджолина сім’я може мати у своєму гнізді до 150-250 тисяч бджіл. Деякі раси, які вирізняються високою яйценосністю маток досягають 300 і більше тисяч бджіл. За рік одна така бджолина сім’я з’їдає близько 100 кілограм меду. Всі робочі бджоли – це самки. Матка, виділяючи феромони, інформує про свою наявність в гнізді, згуртовує бджіл і забезпечує відкладання яєць. За добу бджолина матка спроможна відкласти від 1500 до 3000 тис. яєць. Але в різні періоди активного сезону її роботу корегують бджоли. Весною і осінню їй дозволено відкладати в межах від декількох десятків до декількох сотень яєць, а влітку вона працює на межі своїх фізіологічних можливостей.

Бджоли – найпрацьовитіші істоти з усіх земних створінь. Новонароджені бджоли починають працювати вже через добу після свого народження, а на 6–10 добу – будують стільники і проводять перші «навчання» щодо орієнтації в просторі.

Бджоли – природжені математики. Коли вони починають будувати стільники, то завжди дотримуються точних розмірів. Стільники мають форму шестикутника, а кожне дно комірки складається з трьох ромбиків, які є частинами денець трьох комірок протилежної сторони стільника Один відбудований бджолами стільник, що розміщений у рамці розміром 300 на 450 мм вміщує 8–8,5 тис. комірок. У такому стільнику бджоли можуть зберігати від 3,5 до 4, а інколи й до 4,5 кг меду.

Стільники бджоли використовують як для переробки і зберігання корму, так і вирощування розплоду. Принісши нектар до вулика, бджоли, для того, щоб захистити його від псування, відразу «консервують»: усувають зайву вологу, посилено (навіть уночі) вентилюючи гніздо користуючись своїми крильцями. Додають речовини, завдяки яким мікроби, бактерії, спори грибків, потрапивши у нектар, гинуть.

Бджола в змозі тягти по шорсткій поверхні об’єкт, що більш ніж 30 разів перевищує живу масу бджоли.

У бджоли п’ять очей. Три у верхній частині голови і двоє попереду. Складні очі сприймають навколишнє середовище у вигляді мозаїки, оскільки їх очі складаються із 3–3,5 тисяч зорових трубочок. Бджоли сприймають ультрафіолетовий спектр, розрізняють кольори (білий, синій, зелений, жовтий), не бачать червоний – реагують на нього як на чорний колір. За допомогою трьох простих очей вони реагують на розсіяне світло, що дає їм змогу визначати місце положення сонця в хмарну погоду.

Мед входить до ТОП -15 продуктів у світі за користю для організму.

Ложка меду в день забезпечить Вас відмінною профілактикою проти застудних, серцево-судинних і шлунково-кишкових захворювань.

Бджолиний мед, в процесі виробництва, проходить багаторазову обробку ферментами бджіл і являє собою вже перероблену речовину, за структурою наближену до плазми крові людини.

Мед – це найперші ліки від застуди! Смачно, корисно і ефективно!

Якщо ви щоранку починаєте зі склянки води з медом, у вас не буде проблем з травленням. Такий напій «заводить» організм і допомагає налаштуватися на новий день. До того ж, мед з водою може замінити каву.

Якщо ваша робота пов’язана з розумовою працею, вам просто необхідний мед!

Він підживлює мозок, ви менше втомлюєтеся, і у вас з’являється більше цікавих ідей. Впродовж робочого дня можна пити чай з медом. Смачно і корисно для продуктивної роботи.

Мед має чудовий заспокійливий ефект. Випитий увечері настій (три чайні ложечки меду на склянку теплої води) забезпечить спокійний і глибокий сон.

Тепло знижує корисні якості меду, тому нагрівати його вище 50 градусів не варто.

Одна з головних властивостей меду – він ніколи не псується. Якщо дотримуватися правил зберігання, а саме: тримати кришку закритою і не допускати проникнення води, то його можна зберігати вічно!

  • Мед володіє прекрасними консервуючими властивостями. У ньому навіть за тривалого зберігання краще, ніж у багатьох фруктах і овочах, зберігаються вітаміни.
  • Мед – найдавніший засіб для обробки ран. Його в’язкість створює захисний бар’єр у зоні ранки, тому порізи дуже швидко загоюються.
  • Мед – це найкращі ліки для довголіття, звичайно, в поєднанні зі здоровим способом життя.

Доктор с.-г. наук, професор кафедри конярства і бджільництва

Броварський Валерій Дмитрович, e-mail: [email protected]

факультету Тваринництва та водних біоресурсів

Національний університет біоресурсів і природокористування України