Голова Центральної адміністрації Миколаєва не вірить, що кулі в сквері «Серце міста» могли попадати самі: там же така вага

4 марта, 2021 16 :34

Голова адміністрації Центрального району Миколаєва Олександр Береза вважає, що 250-кілограмові кулі в сквері «Мангарарівський» або, як його називають містяни, «Серце міста», не могли попадати від вітру або просто так. На його думку, це могло статись лише «з допомогою» людини.

Про це Береза розповів у коментарі виданню MyCity.

Нагадаємо, за достатньо короткий проміжок часу в сквері «упали» дві кулі. Перший випадок стався в лютому 2020 року, а другий – 5 січня 2021 року. Обидва рази ніхто не постраждав, але й імовірних вандалів знайти також не вдалося.

За словами Берези, гранітні кулі не могли самостійно впасти з кількох причин: їх вага в 250 кілограмів і штирі, які тримали кулі.

«Та ні, він там такої ваги, що сам не впаде. Вона сама не покотиться, там же така вага, арматурні штирі вставлені. Щоб їх поламати, це треба… Там є технологічні моменти ще – отвір для штиря – він же не може бути на весь шар, тому що просто шар розколиться, є певні обмеження стосовно свердління», — вважає Береза.

Зазначимо, що видання MyCity надсилало інформаційний запит з цього приводу до поліції. Там відповіли, що не знайшли у падінні куль слідів вандалізму.

В ДЖКХ з приводу куль відповідали, що точної дати повернення куль поки немає. Справа в тому, що договір на реконструкцію скверу «Манганарівскій» закінчується тільки першого вересня 2021 року. Фактично зараз сквер — будмайданчик, як, наприклад, Соборна площа, адже обидва об’єкти досі не здали в експлуатацію.